• 2019 őszétől az Olasz Nyelvi és Irodalmi Tanszék lehetőséget kínál az Olasz minor szak felvételére olyan hallgatók számára is, akik korábban nem tanultak olaszul.
  • A kezdőknek az első félévben csak a kifejezetten számukra meghirdetett (2×2) nyelvi órát kell felvenniük. Az óra kódja az első félévben: BBN-OLA-111/c/minor, időpontja: kedd 14.30-16.00 és péntek 13.00-14.30, helyszín: C épület, II. emelet, 328-as terem (rögtön a felvezető lépcsőnél, a lift mellett).
    ► Jelentkezés személyesen az első óra időpontjában, szeptember 10-én kedden.
  • Az Olasz minor szakra továbbra is szeretettel várjuk a (középfokú) nyelvtudással rendelkező hallgatókat is.
    Számukra az Olasz major szakosokkal közös nyelvi órákat biztosítunk a BBN-OLA-111/a és b kódokon. Kérjük, ezekre az órákra egyelőre ne iratkozzanak fel: a szintfelmérő eredménye alapján fog elkészülni a csoportbeosztás. A szintfelmérő olaszul tudó minoros és majoros hallgatók számára az első tanítási napon, szeptember 9-én hétfőn 10 órakor lesz a C épület, II. emelet, 328-as termében. Pótidőpont: szeptember 10. kedd 14 óra.