2022/2023 tanévi ERASMUS főpályázati kiírás és tanszéki jelentkezési lap az olasz szakos hallgatók számára (TANSZÉKI TÁJÉKOZTATÓ MÁRCIUS 3-ÁN, 14 ÓRAKOR!)

2022/2023 tanévi ERASMUS főpályázati kiírás

A TANSZÉKI JELENTKEZÉSI LAP LETÖLTÉSE INNEN (DOC)

A PÁLYÁZATI KIÍRÁS LETÖLTÉSE INNEN (DOC)

Az Erasmusra jelentkező olasz szakos hallgatók figyelmébe!

A Neptunból kinyomtatott és aláírt Erasmus pályázati űrlap, a tanszéki honlapról letölthető tanszéki jelentkezési lap és hozzá az OLASZ nyelven beadandó kinyomtatott önéletrajz, valamint magyar vagy olasz nyelven írt motivációs levél és tanulmányi terv (e kettő egyben) tanszéki leadásának határideje:

MÁRCIUS 8., KEDD, 13 ÓRA!

A pályázók közötti rangsort a Tanszék a pályázatok és a

MÁRCIUS 10-ÉN, CSÜTÖRTÖKÖN, 13.30-tól

tartandó meghallgatás alapján állítja fel. Azok a pályázók, akik nem jelennek meg a március 10-i beszélgetésen, a rangsor utolsó helyeire kerülnek.

A Neptun rendszeren keresztül történő online jelentkezés határideje:

MÁRCIUS 7-e, 24 óra!

Mindenkit kérünk, hogy a három pályázható egyetem kiválasztásánál minden csoportból egyet-egyet válasszon!

A pályázható egyetemek:

1. Bologna, Firenze, Napoli, Padova, Roma/Sapienza, Roma Tre, Torino

2. Catania, Milano/Cattolica, Pavia, Perugia/Stranieri, Siena/Studi, Udine

3. Chieti/Pescara, Kraków, Modena/Reggio, Sassari, Siena/Stranieri, Split (Horvátország), Trieste.

Az Olasz Tanszéken Erasmus tájékoztatót tart Huszthy Alma március 3-án, csütörtökön, 14 órakor.