Pályázati felhívás az Olasz Tanszéken – Nyelvkurzus a 2022-es tanévben (Università per Stranieri di Perugia)

A FELHÍVÁS LETÖLTÉSE PDF-BEN

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

AZ OLASZ TANSZÉKEN

2 X 1 HÓNAPOS ÖSZTÖNDÍJ

NYELVKURZUSRA A 2022-ES TANÉVBEN

AZ OLASZORSZÁGI

UNIVERSITÀ PER STRANIERI DI PERUGIA-N

Az ösztöndíjra jelentkezni lehet egy oldalas olasz nyelvű motivációs levéllel, olasz nyelvű önéletrajzzal, az elmúlt két félév indexmásolatával.

A pályázati anyag leadási határideje 2022. május 17-e, kedd, 12 óra. (319-es szoba, vagy a szerkénybe a tanári folyosón Huszthy Alma nevéhez)

A 3 tagból álló bizottság (Salvi Giampaolo, Falvay Dávid, Huszthy Alma) a beadott motivációs levél tartalma, a tanulmányi eredmények és a hallgatók szociális helyzete alapján határozza meg az ösztöndíjpályázat nyerteseit.

La mensilità di borsa comprende:

• iscrizione gratuita, per il periodo di validità della borsa di studio, ad un Corso di lingua e cultura italiana che i borsisti sono tenuti a frequentare regolarmente.
  • una somma netta di euro 500 quale contributo per le spese di soggiorno a Perugia

2022-04-20