Erasmus főpályázat – Tanszéki kiírás

2023/2024 tanévi ERASMUS főpályázati kiírás az olasz szakos hallgatók számára

Az Erasmus pályázati űrlap, az OLASZ nyelven beadandó önéletrajz, valamint magyar vagy olasz nyelven írt motivációs levél és tanulmányi terv Neptun rendszeren keresztül történő online beadásának határideje:

MÁRCIUS 6., HÉTFŐ 20 ÓRA!

A pályázatot papír alapon NEM KELL leadni a tanszéken!

A pályázók közötti rangsort a Tanszék az online leadott pályázatok és a

MÁRCIUS 9-ÉN, CSÜTÖRTÖKÖN, 13.30-tól

tartandó meghallgatás alapján állítja fel. Azok a pályázók, akik nem jelennek meg a március 9-ei beszélgetésen, a rangsor utolsó helyeire kerülnek.

A meghallgatásra mindenki hozza el kitöltve a TANSZÉKI JELENTKEZÉSI LAPOT (nem a pályázat része), amelyet a tanszéki tájékoztatón, vagy a tanszéki folyosón a szekrényben, Huszthy Alma neve alatt lehet elvenni.

Mindenkit kérünk, hogy a három pályázható egyetem kiválasztásánál minden csoportból egyet-egyet válasszon!

A pályázható egyetemek:

1. Bologna, Firenze, Napoli, Padova, Roma/Sapienza, Roma Tre, Torino
  2. Catania, Milano/Cattolica, Pavia, Perugia/Stranieri, Siena/Studi, Udine
  3. Chieti/Pescara, Kraków, Modena/Reggio, Sassari, Siena/Stranieri, Split (Horvátország), Trieste.

Az Olasz Tanszéken Erasmus tájékoztatót tart Huszthy Alma március 2-án, csütörtökön, 14 órakor a 275-ös teremben.